Про бренд

 

ТМ BauGut об’єднує групу великих підприємств європейського регіону і спеціалізується на виробництві будівельної хімії та сухих будівельних сумішей. ТМ BauGut концентрує свою діяльність на виробництві як окремих продуктів, так і комплексних систем для будівельної галузі. Завдяки постійній роботі над новими продуктами встановлює нові стандарти в технології будівництва, якості та призначенні будівельних матеріалів. Продукти та послуги ТМ BauGut орієнтовані на реальну купівельну спроможність клієнтів, забезпечуючи високий рівень задоволеності результатом. Завдяки високій якості продукції і багаторічній відпрацьованій технології клієнт завжди отримує професійний результат із чудовими експлуатаційними характеристиками. В асортименті марки — усе для надійного будівництва: сипучі матеріали, гідроізоляція, пінопласт, герметики, ґрунтовки, допоміжні елементи для укладання плитки, підвісні системи.

  • 10 років На ринку

  • 1000000+ Задоволених клієнтів

  • 200+ Видів продукції 

  • 3000+Компаній нам довіряють

  • 70 Точок продажу

  • 1000+ Згадувань на великих медіа майданчиках

 

Продукція ТМ BauGut має високу надійність при дотриманні всіх рекомендацій щодо технології використання. Матеріали ТМ BauGut є технологічними, високоякісними, розробленими відповідно до європейських норм і стандартів. Нині і в Україні продукція ТМ BauGut успішно пройшла експертизу й отримала висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи про відповідність вимогам чинного санітарного законодавства і необхідних нормативних вимог.

Продукція ТМ BauGut завоювала повагу і довіру фахівців у всьому світі. Висока якість і надійність продукції ТМ BauGut підтверджені сертифікатом ISO 9001, який передбачає контроль на всіх етапах випуску продукції і надання сервісних послуг: дослідження, закупівля сировини і компонентів, аналіз і контроль якості, проєктування, створення, обробка, доставка, навчання персоналу, а також обслуговування та підтримка клієнтів. Охорона навколишнього середовища є для ТМ BauGut головною умовою роботи, орієнтованої на довгострокове партнерство і відповідальне ставлення до природи, що також знайшло підтвердження під час сертифікації ISO 14001. Кращі експерти й технологи і зараз працюють над створенням нових продуктів ТМ BauGut, керуючись основним принципом: «Висока якість за кращу ціну».

Нові продукти швидко набувають популярності серед споживачів, адже їх якість і міцність приємно дивують, змушуючи покупця повертатися по товари ТМ BauGut знову і знову. Тепер не потрібно довго думати і планувати ремонт, адже ТМ BauGut — справжній помічник, який надасть експертну пораду.

Товари ТМ BauGut — це завжди чудовий вибір і результат, тож будуймо міцне майбутнє разом!

Підтверджена якість

Матеріали BauGut завоювали широку популярність і довіру серед професіоналів будівництва. Тому, навіть якщо Ви плануєте робити ремонт самостійно – обирайте BauGut