Про бренд

   ТМ BauGut об’єднує групу потужних підприємств європейського регіону і спеціалізується на виробництві будівельної хімії та сухих будівельних сумішей.

   ТМ BauGut концентрує свою діяльність на виробництві як окремих продуктів, так і комплексних систем для будівельної галузі. Завдяки постійній роботі над новими продуктами встановлює нові стандарти в технології будівництва, якості та призначенні будівельних матеріалів.

   Продукти та послуги ТМ BauGut орієнтовані на реальну купівельну спроможність клієнтів, забезпечуючи високий рівень задоволеності результатом. Завдяки високій якості продукції та багаторічній відпрацьованій технології клієнт завжди отримує професійний результат із відмінними експлуатаційними характеристиками.

   В асортименті марки – все для надійного будівництва: сипкі матеріали, гідроізоляція, пінопласт, герметики, ґрунтовки, допоміжні елементи для укладання плитки, підвісні системи. 

  • 10 років На ринку

  • 1000000+ Задоволених клієнтів

  • 200+ Видів продукції 

  • 3000+ Компаній нам довіряють

  • 70 Точок продажу

  • 1000+ Згадок на великих медіамайданчиках

   Продукція ТМ BauGut має високу надійність за умов дотримання всіх рекомендацій щодо технології використання. Матеріали ТМ BauGut є технологічними, високоякісними, розробленими відповідно до європейських норм та стандартів.

 

   Нині і в Україні продукція ТМ BauGut успішно пройшла експертизу та отримала висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відповідності вимогам чинного санітарного законодавства та необхідних нормативних вимог.

   Продукція ТМ BauGut завоювала пошану та довіру фахівців у всьому світі. Висока якість і надійність продукції ТМ BauGut підтверджена сертифікатом ISO 9001, що передбачає контроль на всіх етапах випуску продукції та надання сервісних послуг: дослідження, закупівля сировини і компонентів, аналіз та контроль якості, проектування, створення, обробка, доставка, навчання персоналу, а також обслуговування та підтримка клієнтів.

   Охорона довкілля є для ТМ BauGut головною умовою роботи, орієнтованої на тривале партнерство та відповідальне ставлення до природи, що також знайшло підтвердження під час сертифікації ISO 14001.

   Найкращі експерти та технологи й нині працюють над створенням нових продуктів ТМ BauGut, керуючись основним принципом — «висока якість за кращу ціну». Нові продукти швидко набувають попиту серед споживачів, адже їх якість і міцність приємно вражають, змушуючи покупця повертатися за товарами ТМ BauGut знову й знову. Відтепер не потрібно довго думати й планувати ремонт, адже ТМ BauGut — справжній помічник, який надасть експертну пораду.

   Товари ТМ BauGut — це завжди чудовий вибір і відмінний результат, тож будуймо міцне майбутнє разом!

Підтверджена якість

Матеріали BauGut завоювали широку популярність і довіру серед професіоналів будівництва. Тому, навіть якщо Ви плануєте робити ремонт самостійно – обирайте BauGut